Suradnja s vanjskim čimbenicima

Naš vrtić surađuje s brojnim ustanovama koji nam pomažu u odgojno-obrazovnom radu:

• Ministarstvo znanosti i obrazovanja
  • Gradski ured za obrazovanje, sport i mlade Grada Zagreba
  • Gradski ured za socijalnu zaštitu, zdravstvo, branitelje i osobe s invaliditetom - Sanitarna inspekcija
  • AZZO
  • Gradska četvrt Stenjevec
  • Zagrebački holding, podružnice „Vladimir Nazor“ i „Čistoća“
  • Centri za socijalnu skrb (Susedgrad, Trešnjevka)
  • Različite specijalizirane ustanove za dijagnostičku obradu i tretman djece s posebnim potrebama (SUVAG, ERF, Klinička bolnica „Sestre milosrdnice“, Klinika za dječje bolesti "Zagreb",...)
  • HZJZ "Dr. Andrija Štampar"
  • Služba za provođenje DDD mjera "Cijanizacija"
  • Dom zdravlja „Špansko“ i „Vrapče“
  • Dječji pedijatri
  • Osnovne škole „Malešnica“, „Tituš Brezovački“, "Ante Kovačića", "Špansko Oranice"
  • Udruga „Lijepa naša“
  • Udruga „Dora“

Uz redovan odgojno-obrazovni rad, u našem vrtiću odvijaju se razne stručne aktivnosti:

• polažu se državni stručni ispiti odgojitelja (AZZO)
  • odvijanje prakse studenta studija ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja te pedagogije (Učiteljski fakultet, Filozofski fakultet – Odsjek za pedagogiju)