Večer matematike u DV Malešnica 07.12.2023.

„Večer matematike“,  čiji je organizator Hrvatsko matematičko društvo ove  godine u Dječjem vrtiću „Malešnica“ održat će se 7.12.2023. od 17:00 do 18:00 i to:
  • Objekt Ante Topić Mimare 34 – hol vrtića
  • Objekt Cesarićeva 4 –  zbornica vrtića (na katu)

„Večer matematike“ organizirana je kao druženje djece, roditelja i odgojitelja u obliku skupa interaktivnih radionica u kojima  djeca i njihovi roditelji obilaze „matematičke stanice“. Djeca na početku radionice dobivaju matematičke putovnice u koje nakon svakog riješenog zadatka stavljaju po jedan žigić. Nakon skupljenih šest žigića u matematičkoj putovnici, riješenih šest matematičkih zadataka, dijete dobiva diplomu, zahvalnicu za sudjelovanje u „Večeri matematike“.

Poticaje i aktivnosti u sklopu „Večeri matematike“ pripremaju odgojitelji Dječjeg vrtića „Malešnica“, a na temelju materijala Hrvatskog matematičkog društva te vlastitih materijala.

Veselimo se Vašem dolasku!

Ravnateljica i odgojitelji DV „Malešnica“

Pozivnica Večer matematike 7.12.2023. - DV "Malešnica"