Posjet Knjižnici grada Zagreba -Špansko jug

Tradicionalno dobra suradnja s Knjižnicom grada Zagreba-Špansko jug nastavlja se i ove pedagoške godine.
     Eko skupina „Pčelice“ posjetila je knjižnicu 26. i 27.10.2021. godine. Osoblje knjižnice pripremilo je edukativnu radionicu. Tema radionice bila je „Voda“.
      Djeca su upoznata sa sadržajem slikovnica „Mala kišna kap“ i „Tajne i zgode nestašne vode“. Uslijedio je  kviz. Na postavljena pitanja o vodi i njezinoj koristi u svakodnevnom životu djeca su uspješno odgovarala.
        U likovnoj radionici djeca su putem crteža pokazala što sve znaju o vodi i čemu ona služi.
       Osoblje knjižnice upoznalo je djecu s izborom slikovnica i stripova te ih pozvalo da u pratnji roditelja posjete knjižnicu. Važno je napomenuti da članarina za djecu do 16 godina besplatna.