KONAČNI REZULTATI UPISA ZA PEDAGOŠKU GODINU 2024./2025.

REZULTATI UPISA ZA PEDAGOŠKU GODINU 2024./2025.

OBAVIJEST RODITELJIMA/SKRBNICIMA PRIMLJENE DJECE
VAŽNO!

LISTA PREDNOSTI KOLOVOZ 2024./2025.

OBAVIJEST O UPISU DJECE RANE I PREDŠKOLSKE DOBI U PROGRAME PREDŠKOLSKOG ODGOJA I OBRAZOVANJA ZA PEDAGOŠKU GODINU 2024./2025. NA PODRUČJU GRADA ZAGREBA

OBAVIJEST O UPISU U PROGRAM PREDŠKOLE DJECE OBVEZNIKA PREDŠKOLE KOJA NISU UKLJUČENA U PROGRAME PREDŠKOLSKOG ODGOJA I OBRAZOVANJA U DJEČJEM VRTIĆU ZA PEDAGOŠKU GODINU  2024./2025. NA PODRUČJU GRADA ZAGREBA

Pristup aplikaciji za upis u vrtiće Grada Zagreba moguć je putem portala Moje ZG e-usluge
u rubrici e-VRTIĆI

IZMJENA I DOPUNA PLANA UPISA ZA PEDAGOŠKU GODINU 2024./2025.

PLAN UPISA ZA PEDAGOŠKU GODINU 2024./2025.

PONUDA POSEBNIH PROGRAMA ZA PEDAGOŠKU GODINU 2024./2025

Pravilnik o upisu djece u Dječji vrtić "Malešnica"

Obrazac Zahtjeva za upis u dječji vrtić - jaslice  / vrtić

Obrazac za inicijalni razgovor  jaslice/ vrtić

Obrazac Zahtjeva za upis u Program predškole

Obrazac za inicijalni razgovor - program predškole

LISTA PREDNOSTI ZA PEDAGOŠKU GODINU 2023./2024. svibanj  2024.

Poštovani roditelji/skrbnici,

Grad Zagreb je, u želji da vam olakša upis djece u dječje vrtiće, pripremio novu uslugu e-Upisi u dječje vrtiće, uz pomoć koje možete iz svoga doma podnijeti zahtjev za upis djeteta u odabrani dječji vrtić kojem je osnivač Grad Zagreb. Cilj ove usluge je osigurati vam što jednostavniji i napredniji sustav za prijavu djeteta u dječji vrtić.

Online upisi - korisničke upute za roditelje

Roditeljima/skrbnicima osigurana je tehnička podrška u korištenju aplikacije tijekom postupka upisa djece - Helpdesk s adresom na koju se može kontaktirati:

e-mail: e-upisi.vrtici@zagreb.hr

Sve informacije o upisima u vrtiće Grada Zagreba možete pronaći na službenoj web stranici Grada Zagreba na sljedećoj poveznici:

Grad Zagreb službene stranice - predškolski odgoj i obrazovanje - upisi 2024./2025.